Sign In

Skip Navigation Linksmicrosoft-office-uygulamalari

Mobil Menü

Microsoft Office Professional Sertifikasyon Programı

​​
1 AY (hafta içi sabah seansı) / 2​ AY (diğer seanslar)* 

Bilge Adam Akademi’nin Microsoft Office eğitimleri ile Microsoft’un güncel Excel, Word, PowerPoint ve Outlook programlarını etkin bir biçimde kullanabilecek seviyeye geleceksiniz.

Eğitim Hakkında​

​H​​​edefler​​​​​​​​​​​

 • Şirketlerin kurum belleğini oluşturan sayısız belgenin üretimi, çalışanlar arasındaki belge ve bilgi akışı; teknolojideki gelişmeler ve kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli gelişmektedir.
 • Microsoft Office yazılımları ve bu yazılımlar arasındaki uyum, günümüzde çalışan verimliliğini artırmakla birlikte kurumsal maliyetleri azaltmaktadır.
 • Bilge Adam Akademi’nin Microsoft Office eğitimlerini alarak, Microsoft Excel ile karmaşık tabloları kolayca oluşturabileceksiniz.
 • Excel tabloları üzerinde analiz yapabilecek, özet tablolarını çıkartabilecek, en önemlisi de Excel fonksiyonlarını verimli bir şekilde kullanabileceksiniz.
 • Edineceğiniz Excel bilgileri sayesinde diğer çalışanlar arasında zaman yönetimi ve verimlilik açısından fark yaratabileceksiniz.
 • Dünyanın en gelişmiş kelime işlem programı olan Microsoft Word’ü etkin bir biçimde kullanarak, mükemmel görünümlü belgeler hazırlayabileceksiniz.
 • PowerPoint programı ile profesyonel ve kaliteli sunumları hazırlamayı öğrenecek, eğitim sonunda ihtiyacınız olan sunum becerilerine sahip olacaksınız. Ayrıca kaliteli sunumlar oluşturmayı ve yönetmeyi öğreneceksiniz.
 • Microsoft Outlook’un sadece e-postalarınızı göndermenizi, almanızı ve yönetmenizi sağlayan bir yazılım olmadığını görecek ve takviminizin yanı sıra arkadaşlarınız, iş bağlantılarınız vb. kişileri de yönetebileceksiniz.

​Kimler İçindir?

Microsoft'un ödüllü yetkili eğitim merkezi olan Bilge Adam Akademi’nin 90 saatlik Microsoft Office Professional Sertifikasyon Programı, içeriğindeki eğitimlerle ilgilenen herkesin katılımına uygundur.

Sertifikalar

Bilge Adam Akademi Sertifikaları

 • Eğitim sonunda, %80 devam oranını sağlayan öğrencilerimiz Bilge Adam Akademi Katılım Sertifikası alırlar.
 • Sertifikasyon programlarının belli saatlerinde yapılan uygulama sınavları ve varsa sonunda verilen proje notlarının ortalaması ile oluşan mezuniyet notu 80 ve üstünde olan öğrencilerimiz Bilge Adam Akademi Başarı Sertifikası almaya hak kazanırlar.
 • Öğrencilerin, Bilge Adam Akademi’nin kendilerine sunduğu başarı sertifikalarını alabilmeleri için ilgili sözleşme şartlarını sağlayarak, kayıtlı oldukları eğitim paketinin belirli konularında düzenlenecek olan uygulama sınavlarına katılmaları ve/veya projelerini teslim etmeleri gereklidir.

Diğer Sertifikalar

Microsoft Office Professional Sertifikasyon Programı'nı tamamlayan mezunlarımız, Bilgisayar İşletmenliği Sertifika Sınavı’na girerek, MEB İşletmenlik Sertifikası alabilirler.

Eğitim İçeriği

​​
​​Kod​ ​Eğitim​​ ​Süre ​Tek Alınabilir**
​WORD Microsoft Word
​20 Saat ​Evet
​EXCELT Microsoft Excel (Temel) ​15 Saat ​Evet
​EXCELI Microsoft Excel (İleri)
​20 Saat ​Evet
​EXCELU Microsoft Excel (Uzmanlık) ​15 Saat ​Evet
​POINT Microsoft PowerPoint ​5 Saat ​Evet
​OUTL ​Microsoft Outlook ​5 Saat ​Evet
​UIMO ​UiPath RPA Business Analyst Training ​10 Saat ​Hayır

** Belirtilen eğitimler, sertifikasyon programından bağımsız olarak, tek başına alınabilmektedir.​​​​

Eğitim Takvimi

Planlanmış eğitim tarihlerini + butonuna tıklayarak, aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

* Eğitim süreleri, içerikteki tüm konuların eksizsiz işlenmesi şartıyla sınıf mevcuduna göre kısalabilmektedir.​

​​

Açık sınıf bulunamadı. Bu konuyla ilgili size özel eğitim çözümleri ve diğer seçenekler için 444 33 30’u arayabilirsiniz.

Microsoft Office Uygulamalari
BİLGİ İSTEK FORMU
icon BAŞARI HİKAYELERİ
Basari Hikayesi
İş görüşmelerimde Bilge Adam’da aldığım eğitimin çok etkisi oldu. İşyerinde sanki yeni mezun değil de iş hayatında tecrübeli biri gibi saygı ve ilgi gördüm. Şimdi de yine Bilge Adam sayesinde işimi profesyonelce yapabiliyorum ve bu da kendime...
DEVAMINI OKU
ÖĞRENCİLERİMİZ NE DİYOR
YASİN Y. / İZMİR
İçerik fazlasıyla yeterli. Eğitmenimizin diksiyonu ve teknik donanımı iyi. İhtiyaçlarımız...
BURAK E. / İZMİR
İçerik bu kadar zincirleme ve zengin olamazdı. Bilge Adam'ın sektörde lider olduğu ortada....
icon EĞİTİM BUL
Bilge Adam Akademi eğitimlerini ister sertifika programı çerçevesinde paket halinde, ister ihtiyaçlarınız doğrultusunda tek ders olarak alabilirsiniz. Lütfen aradığınız eğitimi yazınız veya ilgilendiğiniz eğitim tipini ve alanını seçiniz.

VEYA

ALAN SEÇİNİZ
EĞİTİM TİPİ SEÇİNİZ
-->