Sign In

Skip Navigation Linkskurumsal-egitim-cozumleri

Mobil Menü
Kurumsal Eğitim Çözümleri​

​Kurumsal Eğitimler​​

BilgeAdam Akademi'nin tüm eğitim çözümleri sadece bireylere değil, kurumlara da sunulmaktadır. Türkiye'nin en çok tercih edilen bilişim eğitimleri kurumu olan Bilge Adam Akademi; kamudan bilişime, finanstan sağlığa, inşaattan turizme kadar 20 farklı sektörden yaklaşık 5.000 firmanın 50.000'e yakın personeline eğitimler vermiştir.

Bilişim alanındaki kurumsal tecrübesini eğitim hizmetlerine de yansıtan BilgeAdam Akademi, çok geniş bir yelpazeye yayılmış ve kendi alanında en önde gelen firmalardan oluşan iş ortaklarıyla çalışmaktadır. Bilge Adam Akademi; Microsoft, Adobe, Autodesk, Amazon Web Services (AWS) ve Project Management Institute (PMI) gibi dünyanın önde gelen teknoloji üreticilerinin yetkili eğitim merkezidir.

Eğitim içerikleri, önceden belirlenmiş derslerden oluşabileceği gibi, kurumların talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarına özel olarak da şekillendirilebilmektedir. Bilge Adam Akademi, hem standart hem de isteğe göre uyarlanmış eğitimlerinde, katılımcıların ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamak için en güncel içerikleri uzman eğitmenler aracılığıyla aktarır.

BilgeAdam Akademi; birçok zorlu proje ve danışmanlık hizmetinde teknik yetkinliklerini defalarca ispatlamış deneyimli eğitmenleri, yıllar içinde idealize edilmiş eğitim yönetimi süreçleri ve üreticinin tavsiye ettiği standartları sağlayan eğitim ortamları sayesinde, ihtiyaç duyulan bilgi ve saha deneyimini en etkin ve hızlı şekilde kurumunuzun değeri haline getirir.

BilgeAdam Akademi'nin kurumsal eğitim hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve talepte bulunmak için 444 33 30 numaralı telefonu arayabilir veya akademi@bilgeadam.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

BilgeAdam Akademi, kurumlara rekabet avantajı sağlayan eğitim çözümlerini 3 farklı yöntemle sunmaktadır:


Eğitim İhtiyaç Analizi

BilgeAdam Akademi'nin saha deneyimine sahip profesyonel eğitmenleri, kurum personelinin IT alanındaki mevcut bilgi ve yetenek durumunu ölçümleyerek, kişi bazında eğitim ihtiyaçlarını belirler. İK departmanlarının yetenek yönetimine destek veren bu hizmetin sonunda; çalışanların, görevlerinin gerektirdiği IT eğitimlerini almaları için yapılan planlama kuruma sunulur. 

Açık Sınıflar

Açık sınıflar; tarih, yer, saat, süre ve içerikleri önceden belirlenmiş eğitimlerdir. Genel katılıma açık olan bu eğitimler, maksimum 15 kişilik sınıflarda verilir. Eğitimin sonunda katılımcılar BilgeAdam Akademi katılım sertifikalarının yanı sıra ilgili teknoloji üreticisinin katılım sertifikasını da alabilirler.     

Kapalı Gruplar

Kapalı gruplarda, kurumların eğitim talepleri üzerine planlanan ve sadece talepte bulunan kurumun belirleyeceği katılımcıların alabileceği eğitimler verilir. Bu eğitimlerin tarih, yer, saat, süre ve içerikleri kurumların ihtiyaçlarına uygun olarak netleştirilir. Eğitimler BilgeAdam Akademi şubelerinde alınabileceği gibi, kurumların kendi lokasyonlarında da düzenlenebilmektedir. Eğitimin sonunda katılımcılara ilgili katılım sertifikaları verilir.      
BİLGİ İSTEK FORMU
icon BAŞARI HİKAYELERİ
Basari Hikayesi
Sanırım BilgeAdam'ın Web ve Grafik eğitiminin ilk kayıtlı öğrencisiyim ve ilk mezun grubundanım. BilgeAdama'da eğitimimim ortalarında web tasarım sektöründe freelance olarak çalışmaya başlamıştım. Eğitim tamamlandıktan sonra (2003)...
DEVAMINI OKU
ÖĞRENCİLERİMİZ NE DİYOR
ÖZLENEN Ş. / FATİH
Kendimi bildim bileli Bilge Adam hep vardı, ortaya çıkışından ziyade “Sebat edebilmesinin ve...
MEHMET BERKAY K. / İZMİR
Eğitim içeriği son derece efektif ve öğretici. Eğitmenimiz dersi en iyi şekilde öğrenmemiz için...
icon EĞİTİM TAKVİMİ

Eğitim Bul

Bilge Adam Akademi şubelerinde alabileceğiniz eğitimleri görmek için aşağıdaki uygulamayı kullanabilirsiniz.
-->