Sign In

Skip Navigation Linksmicrosoft-office

Mobil Menü

Bilgi Yönetimi ve Raporlama​ Eğitimleri


BilgeAdam Akademi’nin bilgi yönetimi ve raporlama eğitimleri ile Microsoft’un güncel Excel, Word, PowerPoint programlarını ve iş zekası araçlarını etkin bir biçimde kullanabilecek seviyeye geleceksiniz. Ayrıca büyük önem taşıyan veri analizi ve raporlamada uzmanlaşabileceksiniz.

Raporlama ve veri analizi ile ilgili ileri düzey tekniklerin yanı sıra iş zekâsı (BI) araçlarının kullanımını öğreneceğiniz Veri Analizi ve Raporlama Eğitim Programı, uzman seviyesinde Microsoft Excel bilgisi gerektirmektedir.

Veri Analizi ve Raporlama  

İşe yeni başlayan ve Excel konusunda herhangi bir deneyimi olmayan kişilerin, ofis içerisinde içerik hazırlayabilmeleri ve aldıkları tablolara zarar vermeden kullanabilmeleri için gerekli olan temel yetkinliklerin kazandırılması amaçlanmıştır.

Microsoft Excel Temel  

Excel'de temel kullanım bilgisine sahip olan katılımcıların, hem formüller hem de veri analizi araçları ile raporlama becerilerini geliştirmek, daha anlaşılır ve güvenli belgeler oluşturmaları adına tasarlanmış bir eğitimdir.

Microsoft Excel İleri  

Excel'de ileri seviye kullanım bilgisine sahip olan katılımcılar için tasarlanmıştır.Raporlama birimlerinde görev yapan veya biriminin rapor sorumluluğunu yürüten kişilerin katılması uygun görülmektedir. VBA editörüne girmeden, tamamen Excel arayüzü üzerinden formüllerle raporlarını ​hazırlamak isteyenler, Uzmanlık eğitimini tercih edebilirler.​

Microsoft Excel İleri  

Katılımcıların Microsoft Excel’de VBA kodlarını kullanarak, kendi özelleştirilmiş uygulamalarını geliştirmeleri, yardımcı makrolar ile günlük Excel kullanımlarını kolaylaştırması ve zaman tasarrufu sağlamaları hedeflenmektedir.

Microsoft Excel (VBA)  

Katılımcılar bu eğitim sonunda; hem diğer Office programlarına kolay adapte olacaklar hem de Outlook ve PowerPoint uygulamalarında da yararlanabilecekleri bilgileri edineceklerdir.

Microsoft Word  
​​​​​​​​​​​​​​​​​​
BİLGİ İSTEK FORMU
-->