Outsourcing

BilgeAdam Teknoloji, Türkiye’nin önde gelen yazılım şirketlerinden biri olmanın yanında bilişim alanında uzmanlaşmış bir insan kaynakları firmasıdır. Alanındaki 20+ yıllık deneyimi ile nitelikli bilişim uzmanları yetiştirir ve işe yerleştirir.

Günümüzde neredeyse her kurumun bir IT projesi olması nedeniyle teknolojinin her alanında nitelikli uzman ihtiyacı bulunmaktadır. Ancak teknoloji alanındaki arz, bu talebi karşılayamamaktadır. Dolayısıyla nitelikli teknoloji uzmanlarını yetiştirme, bulma, istihdam etme ve tutundurma süreçleri bir hayli zorludur ve bu alanda profesyonelleşmeyi gerektirmektedir.

Şirketinizin gerek dönemsel projeleri, gerekse teknolojinin farklı alanlarındaki insan kaynağı ihtiyaçları için en doğru uzmanları BilgeAdam Teknoloji sağlar.

Uluslararası dış kaynak sağlama hizmetlerimizi incelemek için:
Why Go Nearshore with BilgeAdam?

 

Outsourcing’de BilgeAdam Teknoloji Farkı

Kurumsal Deneyim
Türkiye'nin en büyük 500 şirketinin 95'inde, BilgeAdam Teknoloji'nin 600'ün üzerinde teknoloji uzmanı görev yapmaktadır. Holdinglerden KOBİ'lere ve kamu kurumlarına kadar hemen her sektörde hizmet verilmektedir.
Geniş Yetenek Havuzu
BilgeAdam Teknoloji, Türkiye'de bulunan BT profesyonellerinin büyük bölümüne erişebilecek, zengin bir networke sahiptir. BilgeAdam Akademi'nin 100 binden fazla mezunu da bu networkün önemli bir bölümünü oluşturmaktadır.
Bilişim Odaklı Yaklaşım
BilgeAdam Teknoloji, standart İK şirketlerinden farklı olarak, teknoloji alanında donanımlı seçme ve yerleştirme uzmanlarına sahiptir. Şirket ihtiyaçlarına ve kurum kültürlerine en uygun adaylar, teknik mülakatlarla belirlenir.
Resmi Süreçlerde Kolaylık
BilgeAdam Teknoloji'nin uzman kaynağı sağlama hizmetleri, personel çalıştırmanın kurumlara getirdiği mali, idari ve hukuki risklerini ortadan kaldırırken, bu konulardaki tüm resmi süreçleri de üstlenir.
Coğrafi Yaygınlık
Tüm Türkiye'ye hizmet veren BilgeAdam Teknoloji’nin İstanbul ve Ankara'da hizmet noktaları bulunmaktadır. Ayrıca BilgeAdam Technologies aracılığıyla uluslararası ölçekte de hizmet sunabilmektedir.
Yedekleme ve Süreklilik
BilgeAdam Teknoloji, şirketlere sağladığı dönemsel uzmanlarının yedekli ve sürekli olmasını yetenek yönetimiyle garanti eder. Ayrıca gerçekleştirilen periyodik ziyaretler sayesinde hizmetin kontrolü ve devamlılığı sağlanır.
Merkezi Danışmanlık
Teknik danışmanın yetkinliğini aşan konularda bir üst düzeydeki danışmanlık desteği BilgeAdam Teknoloji tarafından hızlı ve efektif bir şekilde sunulur.
Geliştirme Programı
"Sürekli Eğitim" felsefesini benimseyen BilgeAdam Teknoloji, dış kaynak olarak çalışan teknik personeline BilgeAdam Akademi'den gerekli teknoloji eğitimlerini sunar. Bu sayede, dış kaynak kullanan şirket hem teknik ihtiyacını giderir hem de personel motivasyonunun yükselmesi nedeniyle sektördeki en düşük Turnover oranlarına sahip olur.

Uzun Dönem Uzman Sağlama

Kısa / Uzun Dönem Uzman Sağlama

Bu hizmet tipinde kurumların BT Uzmanı talepleri detaylıca değerlendirilerek,

Seçme ve Yerleştirme

Seçme ve Yerleştirme

Personel taleplerinin detaylı bir şekilde değerlendirildiği bu hizmet tipinde,

ARADIĞINIZ UZMANLAR BURADA

Kısa / Uzun Dönem Uzman Sağlama veya Seçme ve Yerleştirme
hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

UZMAN TALEP EDİN
icon
ÇÖZÜM VE HİZMETLER
icon

ÜRÜNLER

İLETİŞİM KURUN

Çözüm, hizmet ve ürünlerimiz hakkında
detaylı bilgi için bizimle irtibata geçin.

BİZE ULAŞIN