Çözüm ve Hizmetler

Card image cap
Yönetilen Hizmetler

Teknoloji alanında uzman yeteneklere mi ihtiyacınız var ve maliyetleri azaltmak için BT operasyonlarınızda dış kaynaklardan faydalanmak mı istiyorsunuz? BilgeAdam Teknoloji, BT planınızın oluşturulması ve ekip üyelerinizin temel iş operasyonlarınıza odaklanmaları için ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümleri sunar. BilgeAdam; sistemlerinizi yükseltmenize, süreçlerinizi iyileştirmenize ve işinizi büyütmenize yardımcı olan, güvenilir bir teknoloji çözümleri ortağıdır. Yazılımlarınızı ihtiyaç duyduğunuz şekilde yönetir ve bakımını yapar, altyapınızı organizasyonunuzun sağlam bir parçası haline getiririz. Yönetilen hizmetlerimizle kapsamlı ve eksiksiz bir BT sistemine doğrudan erişim elde edersiniz.

Card image cap
Yazılım Geliştirme

BilgeAdam Teknoloji 25+ yıllık deneyimi, 1200'ü aşkın saha tecrübeli ve sertifikalı danışmanıyla kurumlara yazılım geliştirme hizmeti sunmaktadır. İTÜ Teknokent'te ve Bilkent Cyberpark’ta yer alan Ar-Ge ekiplerinin desteğiyle kamu kurumları ve özel sektör firmalarının ihtiyaçlarına yönelik yazılım projeleri geliştirmektedir.

Card image cap
Software Development

BilgeAdam Technologies offers software development services for organizations with 18 years of experience and over 800 certified consultants with field experience. With the support of R&D teams in İTÜ Technocity and Bilkent CYBERPARK, the company develops software projects in line with the requirements of public institutions and private sector firms.

Card image cap
Kurumsal Uygulamalar

Birden fazla lokasyona, departmana ve sisteme sahip büyük ölçekli işletmeler; işbirliği, anlık bilgi alışverişi ve iş akışı yönetiminde zorluklarla karşılaşır. Dolayısıyla farklı sistemleri, süreçleri, verileri ve insanları ortak bir platformda bir araya getirebilecek kurumsal çözümlere ihtiyaç duyarlar.

Card image cap
Web Uygulama Geliştirme

Web uygulamalarındaki son trendleri takip eden nitelikli geliştirici kadromuz, yüksek beklentilerinizi ve kalite standartlarınızı, kurumunuza özel olarak geliştirilen birinci sınıf çözümlerle karşılar.

Card image cap
Mobile App Development

We develop mobile apps meeting your expectations, making your work always accessible, and customized in line with your requirements.

Card image cap
Quality and Process Management

We offer Project Management, Business Analytics and Test Management services with our expert staff experienced in various industries to maintain high quality levels of our customers processes.

icon
SOLUTIONS AND SERVICES
icon

PRODUCTS

CONTACT

Contact us for detailed information about
our solutions, services and products.

CONTACT US