Kalite ve Süreç Yönetimi

Müşterilerimizin yüksek kalite seviyelerini koruyabilmeleri için farklı sektörlerde tecrübe kazanmış uzman kadrolarımızla Proje Yönetimi, İş Analizi ve Test Yönetimi hizmetleri sunmaktayız.

Proje Yönetimi

BilgeAdam Teknoloji, ülkenin önde gelen firmalarına “Proje Yönetimi” alanında hizmet vermektedir. Proje yönetimi hizmetlerimiz, PMI® metodolojisinin kurum kültürüne uygun şekilde entegre edilmesi ve proje yönetim süreçlerinin desteklenmesi üzerine kuruludur.

Deneyimli kadromuz; birçok farklı sektörden deneyimli, PMP® sertifikasına sahip, uzman proje yöneticilerinden oluşmaktadır. Projelerinizin yönetimine destek olmak, zayıf olduğunu düşündüğünüz alanları güçlendirmek, uluslararası geçerliliği olan PMI® metodolojisini şirketinizde uygulamak ve geliştirmek için yanınızdayız.

Alanlarında uzman BilgeAdam Teknoloji danışmanları sizinle birlikte çalışarak, projelerinizde maksimum verimi almanızı sağlayacaktır. Böylelikle projeleriniz zamanında, bütçesi dahilinde ve hedeflenen çıktılar ile sonuçlanacaktır.

Müşterilerimizin, altyapılarının yaşam döngüsü boyunca ortaya çıkabilecek sorunları önceden tahmin ederek, çevik ve proaktif bir kararlar sağlayan yenilikleri ve teknolojik araçları sunmanın öneminin bilincindeyiz.

İş Analizi

BilgeAdam Teknoloji, çeşitli sektörlerden müşteri portföyünü 23 yıllık tecrübe ve uzmanlığı ile birleştirerek, iş analizi hizmeti vermektedir. Her müşterinin problemini, sektör dinamiklerini ve ihtiyaçlarını titizlikle anlayarak, çözüm önerileri üretilmektedir. İş analizi alanında sunduğumuz başlıca hizmetler şunlardır:

 • Projenin hedefine uygun proje kapsamı belirlemek,
 • Projenin mevcut kapsamı dahilinde, en iyi maliyet ve zaman çizelgesi çıktıları sunmak,
 • İhtiyaçları ve çözümleri analiz etmek,
 • Gereksinimleri dokümante etmek,
 • Paydaşlardan alınan tüm gereksinimleri teknik gereksinimlere çevirmek ve geliştirme ekibine aktarmak,
 • Gereksinimler için görsel modeller (wireframes, UML diagramları vb.) oluşturmak,
 • Yazılım yaşam döngüsünde değişen müşteri gereksinim faaliyetlerini yönetmek,
 • Müşteriye teslim ettiğimiz projenin son kullanıcı eğitimlerini vermek.

Her Daim Yenilikçi

Ekibimiz ile beraber sürekli değişim gösteren müşteri ihtiyaçlarını daha iyi anlamak ve çözümler sunmak amacıyla en yeni metodolojileri ve teknolojileri uygulamaktayız.

Kabul ve Değerlendirme
Kriterleri

Doküman Analizi

Pazar Araştırması (Rekabet Araştırması, Benchmarking ve Market Analizi)

Akış Diyagramları

Brainstorming

İş Kuralları Analizi

Paydaş Analizi

Prototipleme

Test Yönetimi

BilgeAdam Teknoloji olarak 23 yıllık kalitemiz ve farklı sektörlerdeki deneyimimizi, yazılım test hizmetleri ve danışmanlığı alanında da en güncel teknikler ve metodolojiler ile müşterilerimizle buluşturmaktayız. Sağladığımız test hizmetlerinden bazıları şöyledir:

 • Birim Testi (Unit Test)
 • Kabul Testi (Acceptance Testing)
 • Fonksiyonel Test (Functional Test / Black Box)
 • Regresyon Testi (Regression Testing)
 • Platform Uyumluluk Testi

Danışmanlığını yürüttüğümüz projelerde yazılım hatalarını önlemek amacıyla gerçekleştirdiğimiz testleri her proje aşamasında manuel ya da test otomasyonu ile dikkatle uygulamaktayız. Deneyimli test ekibimiz, kurumlara yüksek kalitede yazılım testleri hizmeti ile baştan sona güvenli, kaliteli ve tatmin edici bir müşteri deneyimi sunmaktadır.

Hangi Alanlarda Test Yönetimi Yapıyoruz?

Web tabanlı projeler

Windows tabanlı yazılımlar

Mobil yazılımlar

Oyun yazılımları

Test Yönetimiyle Neler Sağlıyoruz?

Yazılım kalitesini artırıyoruz.

Olası hataları önceden belirliyoruz.

Oluşabilecek riskleri önlüyoruz.

Zaman ve maliyetten tasarruf sağıyoruz.

icon
SOLUTIONS AND SERVICES
icon

PRODUCTS

CONTACT

Contact us for detailed information about
our solutions, services and products.

CONTACT US